Blekdžeks un tā daudzie varianti

Pirms spēlējat blekdžeka spēles tiešsaistē, ieteicams iepazīties ar daudzajām piedāvātajām nūju variācijām. Klasiskais blekdžeks tiek spēlēts ar vienu, standarta 52 kāršu kāršu komplektu, spēlētāji vienlaikus var likt likmes tikai uz vienu roku, un viņiem ir iespēja dubultot likmes un sadalīt rokas. Uzvarot ar blekdžeku, tiek izmaksāts ar koeficientu 3:2, jebkura cita uzvarētāja kombinācija izmaksā ar koeficientu 1:1.

Atlantiksitijas blekdžeka variants tiek spēlēts ar astoņām standarta kāršu kavām pa 52 kārtīm. Tāpat kā klasiskās blekdžeka spēles, ar blekdžeku uzvarēta kombinācija maksā 3:2, bet citas uzvarētājas izspēles ar 1:1. Atšķirībā no klasiskā “Eiropas” blekdžeka Atlantiksitijas blekdžeks ir amerikāņu caurumu spēle, kas nozīmē, ka “hole” kārts (otrā kārts, kas tiek izdalīta dīlerim) tiek izdalīta ar attēlu uz leju. Eiropas blekdžeka spēlēs šī kārts netiek izdalīta, kamēr visi spēlētāji nav izspēlējuši savas rokas. Šai spēlei ir arī dubultās un dalītās iespējas.

Vegas Strip un Downtown noteikumi ir līdzīgi Atlantiksitijas Black Jack spēļu noteikumiem, taču Vegas Strip tiek spēlēts ar 4 parastajiem klājiem un Vegas Downtown ar 2.

Citas variācijas ietver Double Exposure blekdžeku, kurā abas dīlera kārtis tiek izspēlētas ar attēlu uz augšu, Super Fun 21, kas maksā bonusu par noteiktām kombinācijām, piemēram, dimanta blekdžeku, High Limit Blackjack, kas tiek spēlēts saskaņā ar standarta divu kāršu Eiropas noteikumiem, bet kuram ir lielāka maksimālā likme, spāņu blekdžeks, kas tiek spēlēts ar 8 unikālām pakām (standarta 52 kāršu pakas mīnus 4 desmiti) un vairāku roku blekdžeks, kas ļauj vienlaikus likt līdz 5 izspēlēm.

Tiešsaistes blekdžeks nekādā ziņā neaprobežojas tikai ar šiem variantiem, tāda šobrīd ir interese par spēli. Skatieties internetā, un jūs atradīsit visas šīs blekdžeka versijas un citas, dažas no kurām ir daži diezgan vilinoši ievada piedāvājumi.